Bursa Ofis – Büro Taşımacılığı

Bursa Fabrika, Ofis ve Büro Taşımacılığı

 

Büro taşımacılığı büyük bir külfet gibi görünür. Oysa ki, doğru nakliye hizmetini veren bir firma ile, büro taşımacılığı kolaylıkla gerçekleştirilebilir. Firmamız her konuda olduğu gibi büroların taşınması hizmetini de verir. Büro taşımacılığı belirli esaslara dayanır. Taşınma işlemine geçmeden önce, doğru bir planlama yapılması gerekir. Büro içinde yapılacak analiz sonucu, gerekli olan koli miktarı hesaplanır. Bilgisayar gibi hassas sistemlerin sayısı belirlenir. Bu aletler taşınma sırasında en büyük özeni gerektiren parçalardır. Büro mobilyalarının da hesaba katılmasının ardından kullanılacak araçlar belirlenir. Tabi bina yapısı da bu noktada ayrı bir hesaplama gerektirir. Gerekirse, nakliyenin kolaylaştırılması için asansör sistemleri de kullanılabilir.

 

Taşınacak büronun toparlanmasını ardından yeni adrese geçilir. Burada da eşyalar hemen kullanılabilecek şekilde düzenlenir. Taşınma sırasında yerli yerine konulan masalar, sandalyeler ve oturma grupları ekstra düzenleme ihtiyacını ortadan kaldırır. Bilgisayar sistemleri kurulur. Büro taşımacılığı hassas materyaller içerdiği için özen isteyen bir iştir. Yerleşim düzeninin doğru kurulması, büronun tekrar kullanılmaya başlandığında karışıklık olmaması için önemlidir. Firmamız taşıma sırasında maddi ve manevi kayıplarınızı engelleyecek biçimde çalışır.

 

 

Bursa Ofis Taşıma Şirketi

 

Cesur Nakliyat Bursa her sektörde gösterdiği başarıyı ofis taşımacılığında da göstererek ofis taşımacılığını çok daha kolay kılmıştır. Öncelikle ofis nakliyatı için ekspertiz eleman gelerek ofisi inceler. İnceleme bittikten sonra etüt çalışması yapılır. Eğer anlaşılırsa şirketimizin diğer bölümlerinde olduğu gibi taşıma olayı kağıt üzerine dökülerek karşılıklı sözleşme yapılır taşıma günü ofis görevlileri elemanlarla değil direkt olarak formen imiz ile muhataptır. Taşıma günü taşımanın daha seri ve daha rahat olması için ofis oda oda taşınır. Arşiv dolapları ve masaların de montesi daha seri olması için şarjlı ekipmanlar kullanılmaktadır. Tüm ofis eşyaları avrupadan ithal pet garft kağıtlara sarılır. Dosya ve masa aksesuarları ise kolilere konulur. Koli üzerine oda sahibinin ismi yazılır. Tüm bu güvenli hizmete rağmen firmamız tedbiri elden bırakmayarak taşınan ofisi sigortaya tabi tutar ve olası bir hasar durumunda taşınan ofis Cesur Nakliyat ile değil direk olarak sigorta acentası ile muhataptır. Ayrıca sigorta poliçesi taşıma günü ofis görevlisine formen tarafından teslim edilecektir.

 

 

Bursa Fabrika Nakliyatı

 

Fabrika taşımacılığı hassasiyet kadar, bilgi ve tecrübe ister. Fabrikalar, yüksek maliyetli makinelerin olduğu, onlarca insanın geçimini sağladığı işletmelerdir. Taşınmaları ise nakliye hizmetlerinin en ayrıntılıları arasında yer alır. Fabrikaların taşınması sırasında ortaya çıkacak sorunlar hem fabrika sahiplerini hem de çalışanları doğrudan etkiler. İş kaybı aynı zamanda ekonomik kayıp anlamına da gelir.

 

Fabrika taşımacılığı alanında uzman olmayan kişilerle taşımak önceleri ekonomik gibi görünse de, bu kişilerin deneyimsizlikleri nedeniyle ortaya çıkan sorunlar can sıkıcı olacaktır. Fabrikanın taşınmasına geçemden önce, hem taşınacak hem de taşınılacak alanda inceleme yapılması şarttır. Makinelerin yerleşim planı ve çalışma alanları net olarak hesaplanmalıdır. Ardından taşınacak ve eğer varsa depolanacak eşyaların ayrımına geçilir. Paketlenen eşyalar türlerine göre tasniflenir ve kolilerin üzeri karışıklığım önlenmesi amacıyla işaretlenir.

 

Firmamız, fabrika nakliyesi konusunda da diğer hizmetlerinde olduğu kadar profesyonel hizmet verir. Bütün eşyalarınız sigortalı olarak taşınır. Eşyalar araç içlerinde sabitlenirler ve yolda zarar görmeleri engellenir. Boş binaya geçildiği zaman ise, kurulumlar ve yerleştirmeler tamamlanarak taşıma işlemi tamamlanmış olur. Cesur Nakliyat fabrika taşımacılığı için özel eğitim almış ekip ve ekipmanlarıyla daha konforlu bir fabrika taşımacılığı sunmuştur. Fabrika taşımacılığında ilk etapta fabrikanın ofis bölümü Avrupa dan ithal pet grafit kağıtlarla ambalaj yapılarak taşınır. Daha sonra fabrikanın çalışma bölümleri önemli bir titizlikle taşınır. Stantlar sökülür. Diğer tarafta aynı şekilde kurulur. Stant içerisindeki malzemeler ise toplanır diğer tarafta stant içerisine yerleştirilir. Paletli ürünler ve fabrikanın makineleri için ise Cesur Nakliyat liftli araçlar ile taşıma yapmaktadır.

Bursa Cesur Evden Eve Nakliyat Tecrübeli Personel
Bursa Eşya Paketleme
Call Now Button
× WhatsApp İletişim