Ofis Taşımacılığı

Bursa Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı

Kuruluşumuz Bursa Ofis taşıma şirketleri arasında güçlü organizasyon özellikleri ve ayrıca yüzde yüz müşteri tatmini düşüncesiyle önde gelen bir kuruluştur. Büro taşımacılığı

öteki taşıma türlerine göre daha ayrıntılı özel ilgi ve potansiyel gerektiren bir transfer şeklidir. Büronuzun nakliyesi konusunda kuruluşumuzla bağlantı kurduğunuzda ilk önce ekspertiz konusunda vazife verdiğimiz bir elemanımız bize ilettiğiniz adrese gelerek büronuzda mevcut bulunan tüm eşyaları inceler. İnceleme bittikten sonra nakliye planlaması yapılır.

Nakil hizmetinin yapıldığı gün nakliyenin daha süratli ve zahmetsiz yapılabilmesi doğrultusunda iş yerinizde mevcut bulunan tüm eşyalar oda oda çalışılarak taşınır. Arşiv dolapları ve masaların de-montesi nispeten seri olması için elektrikli vidalama kullanılmaktadır. Ofisinizde var olan tüm malzemeler Avrupa’dan getirttiğimiz baloncuklu naylonlara sarılarak ambalajlanır. Evraklar ile masa aksesuarları kolilemek suretiyle üzerine odayı kullananın ve odanın adı yazılarak karışıklık önlenir. Firmamız iş yeri nakliye faaliyetlerini güvence kapsamına dahil etmektedir. Bursa Ofis Taşımacılığı sahasında yıllardır önder konumunu korumakta olan firmamız Bursa Nakliyat, güven ve sadakatle İstanbullulara hizmetlerde bulunmaktadır.

Sigortalı Ofis Taşımacılığı

Bursa’da ve ilçelerinde nakliyat ofisi bulunan firmamız evden eve nakliyat dışında ofis taşımacılığı alanında da lider firma konumundadır. Ofisiniz taşınırken nakliyat firmamız ofisinizde bulunan eşyalarınızın hasar alma olasılığına karşın mutlaka sigortalı ofis nakli yapmaktadır.

No Comments

Post A Comment

Call Now Button
× WhatsApp İletişim